Ish-deputeti i PS "kërcen" nga gëzimi, bashkëshortja e tij më në fund merr diplomën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:21 24-10-2017 Ish-deputeti i PS

Situata politike në vend këto kohë nuk është shumë e mirë mirëpo jo të gjithë e kanë mendjen  aty. Ish-deputeti i PS Eduart Ndocaj ditën e sotme ka pasur rast të festojë.

E shoqja e ish-deputetit është diplomuar edhe pse pas kaq vitesh. Bashkëshortja e Ndocës me anë të një postimi në facebook e ka bërë të ditur këtë lajm teksa ka falenderuar Ndocajn dhe pedagogët që e kanë mbështetur.

Postimi:

Bashkeshortja e Eduartit, Valentina mbaron masterin shkencor. Ja cfare shkruan ajo ne statusin e saj ne facebook:

Sot, pas nje rruge te gjate, interesante, impenjative dhe fale mbeshtetjes se vazhdueshme e te pa kursyer te Edit dhe femijeve, mbarova Masterin Shkencor ne "Menaxhim biznesi" ne Fakultetin e Ekonomise te Akademise Profesionale te Biznesit.

Nje emocion i vecante dhe i forte si pjesmarrese ne ceromonin e diplomes te bere sot.

Nje falenderim i vecante shkon per profesoret dhe drejtuesit e Akademise.

Edi me ka shoqeruar ne cdo sfide dhe nuk mund te mungonte as sot.

ljkljkl.jpg

fghfghgfhgfh.jpg

hfghfghfghfgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089499950408936
array(1) { ["section"]=> string(86) "ish-deputeti-i-ps-kercen-nga-gezimi-bashkeshortja-e-tij-me-ne-fund-merr-diplomen-97057" }