Ish-deputeti i PS publikon foton e pazakontë të Ramës dhe Tahirit që qëndron mbi kokat e grave socialiste

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:09 08-02-2017 Ish-deputeti i PS publikon foton e pazakontë të Ramës dhe Tahirit që qëndron mbi kokat e grave socialiste

Ish-deputeti i PS, Andis Harasani ka publikuar një foto nga një takim i strukturave të Partisë Socialiste, ku brenda sallës qëndron e vrarur në mur dhe në kornizë foto e kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

“…dhe unë që e dija që janë 4 marksistët!”,- shkruan Harasani, ndërsa kolegë të tij dhe gazetarë hedhin dyshime nëse foto mund të jetë e vërtetë.

Tahiri është kryetari i PS-së për Tiranën dhe ndoshta gara që ai ka me kryetarin e bashkisë, Erion Veliajn, për të fituar simpatinë e kryetarit të partisë, Edi Rama, i shtyn simpatizantët e tij që të ndërmarrin këto nisma.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031730890274048
array(1) { ["section"]=> string(111) "ish-deputeti-i-ps-publikon-foton-e-pazakonte-te-rames-dhe-tahirit-qe-qendron-mbi-kokat-e-grave-socialiste-68061" }