Ish-deputeti i PS shkon në spital, por revoltohet keq me kryeministrin Rama (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:40 06-12-2017 Ish-deputeti i PS shkon në spital, por revoltohet keq me kryeministrin Rama (FOTO)

Ish-deputeti i PS, Eduart Ndocaj është shprehur mjaft i revoltuar me gjendjen me të cilën është përballur në një nga spitalet shqiptare.

Ndërsa ka postuar foto nga shtretërit e amrotizuar, Eduart Ndocaj, ose i njohur ndryshe si “kaubojsi”, akuzon kryeministrin Edi Rama se abuzon me fondet dhe nuk merr asnjë masë për përmirësimin e kushteve në spitale. Sipas tij, në sezonin e dimrit mungon edhe ngrohja.

“Ma mir me shkue ke Kisha e Shna Nojt ne Laq se sa spitaleve demek falas te RamesTapsixhiut dhe timonjerit”, shkruan Ndocaj në rrjetet sociale. 

 

ndodd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029684066772461
array(1) { ["section"]=> string(86) "ish-deputeti-i-ps-shkon-ne-spital-por-revoltohet-keq-me-kryeministrin-rama-foto-102121" }