Ish-deputeti për protestën e studentëve: Sytë e mbarë kombit janë tek ju sot

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 22-05-2019 Ish-deputeti për protestën e studentëve: Sytë e mbarë kombit janë tek ju sot

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu ka komentuar rikthimin e protestave studentore.

Përmes një postimi në rrjtetet sociale, Balliu shprehet se sytë e mbarë kombit janë tek ata sot.

"SOT STUDENTËT NË PROTESTË

Sytë e mbarë kombit janë tek ju.

Sot duhet të tregoni fuqinë dhe energjinë tuaj.

PROTESTA: SHPRESË PËR TË ARDHMEN", shkruan Balliu.

Protesta e studentëve pritet të nisë në orën 12:00 përpara ministrisë së Arsimit. Studentët kanë paralajmëruar se do të protestojnë pasi kërkesat e tyre ende nuk janë përmbushur.

Ndërkaq, nga  radhët e mazhorancës kanë dalë deklarata se ata që do protestojnë sot nuk janë studentët e vërtetë, por eksponentë të PD dhe LSI.   

balliu.jpg

 

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010390043258667
array(1) { ["section"]=> string(82) "ish-deputeti-per-protesten-e-studenteve-syte-e-mbare-kombit-jane-tek-ju-sot-165235" }