Ish-deputeti sot ka festën e madhe: Më 29 nëntor lindi në maternitet i vetmi mashkull pas 8 femrave

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:33 29-11-2017 Ish-deputeti sot ka festën e madhe: Më 29 nëntor lindi në maternitet i vetmi mashkull pas 8 femrave

Origjinale mënyra se si ish-deputeti i LSI Flamur Çelaj zgjedh të falenderojë gjithkënd në ditën e tij të lindjes.

Çelaj rrëfen se më 29 Nëntor 1976, në orën 20:00, në maternitet lindi i vetmi mashkull pas 8 femrave që kishin lindur atë ditë, duke shtuar se kjo ka “pasojat” e veta për prindërit.

“Falë punës së palodhur të Rrapo Çelaj në ato 5 minuta dhe durimit të pashoq të Dallandyshes për 9 muaj , më në fund në 29 Nëntor 1976 në ora 20:00 lindi në maternitet i vetmi mashkull pas 8 femrave që kishin lindur atë ditë!

Pastaj historinë e dini vet, çdo vit prindërit duhet të paguajnë konseguencat dhe të më sjellin dhurata për ditëlindjen time.

Faleminderit nga zemra të gjithëve për Urimet”, përfundon Çelaj me këtë foto të bukur familjare.

Dy gëzime në një ditë... pasi sot festohet edhe Çlirimi i Shqipërisë, dhe siç e dimë, LSI s’ka kontestime për datën 29.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091888904571533
array(1) { ["section"]=> string(105) "ish-deputeti-sot-ka-festen-e-madhe-me-29-nentor-lindi-ne-maternitet-i-vetmi-mashkull-pas-8-femrave-101214" }