Ish-deputetja e PS bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:36 01-01-2020 Ish-deputetja e PS bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019

Në minutat e fundit të 2019 ish-deputetja e PS Esmeralda Shkjau ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

 Lajmin e bukur që e gëzoi në prag në Vitit të Ri e ka bërë të ditur vetë ish-deputetja përmes një postimi në rjetin social 'facebook', ku publikoi dhe një fotografi të vajzës.

Vogëlushja të cilën e ka quajtur Ammar është fëmija i parë i Shkjaut. ‘2019-ta ime! Ammar’, shkruajti ish-deputetja krahas fotos së saj me vogëlushen.

gezim.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090339183807373
array(1) { ["section"]=> string(81) "ish-deputetja-e-ps-behet-nene-per-here-te-pare-ne-minutat-e-fundit-te-2019-190911" }