Ish-deputetja e PS-së hap arkivat, fotoja e rrallë krah ministrit që ka ndryshuar kaq shumë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:16 14-10-2016 Ish-deputetja e PS-së hap arkivat, fotoja e rrallë krah ministrit që ka ndryshuar kaq shumë... Ish deputetja socialiste Stefa dhe ministri Klosi ne vigtin 1999

Ish-deputetja e Partisë Socialiste Rajmonda Stefa hap arkivat e vitit 1999.

Një foto e rrallë e saj krah ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi. Dy socialistët  duken të përqendruar dhe seriozë në tryezën ku u është vendosur edhe një mikrofon.

Dhe...shikoni sa ka ndryshuar ministri Klosi në këto 17 vite. Me pamjen e një djaloshi por veshur me kostum e kollare që të bëjnë të kuptosh, që qysh atëhere ministri e shfaqte dukshëm se e kishte vërtet seriozisht me politikën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023635149002075
array(1) { ["section"]=> string(96) "ish-deputetja-e-ps-se-hap-arkivat-fotoja-e-rralle-krah-ministrit-qe-ka-ndryshuar-kaq-shume-56181" }