Ish e fejuara e Getoarit copë ylli, tashmë në krahët e një mashkulli tjetër (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:37 30-06-2016 Ish e fejuara e Getoarit copë ylli, tashmë në krahët e një mashkulli tjetër (FOTOT)

Ish e fejuara e reperit Getoar Selimi që tashmë është në një marrëdhënie me Marina Vjollcën, duket se e ka gjetur lumturinë në krahët e një mashkulli tjetër.

Florenta Islami është një lidhje të re me basketbollistin e njohur Dardan  Berisha dhe të dy tashmë e kanë bërë publike përmes postimit të fotove në rrjetet sociale. Ata duken shumë të lumtur bashkë.

fl6_copy_copy.png

fl6_copy.png

fl6.png

fl5.png

 

 

fl3.jpg

fl4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018174886703491
array(1) { ["section"]=> string(86) "ish-e-fejuara-e-getoarit-cope-ylli-tashme-ne-krahet-e-nje-mashkulli-tjeter-fotot-45040" }