Ish-fituesi i Big Brother feston ditëlindjen, bashkëshortja dedikim të veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:25 23-12-2016 Ish-fituesi i Big Brother feston ditëlindjen, bashkëshortja dedikim të veçantë

Një ndër konkurentët më të përfolur të ‘Big Brother’ për karakterin e tij të fortë dhe zgjuarsinë që e karakterizonte në lojë feston sot ditëlindjen.

Bëhet fjalë për Qetsor Ferrunaj, i cili këtë ditë ka zgjedhur ta kalojë pranë njerëzve të tij të dashur, dy fëmijëve dhe bashkëshortes. Kjo e fundit ka zgjedhur ta urojë Qetsorin publikisht duke e cilësuar si bashkëshortin dhe babain më të mirë në botë. Qetsor Ferrunaj është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Albania’. (Who)

15723851_10208093105628718_309790506_n.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011561870574951
array(1) { ["section"]=> string(83) "ish-fituesi-i-big-brother-feston-ditelindjen-bashkeshortja-dedikim-te-vecante-63572" }