Ish-futbollisti i SKËNDERBEUT largohet nga drejtimi i skuadrës: Do punoj me Redi Jupin (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 23:00 28-07-2018 Ish-futbollisti i SKËNDERBEUT largohet nga drejtimi i skuadrës: Do punoj me Redi Jupin (FOTO) Ekipi Skënderbeut

Trajneri i Akademisë së Futbollit, Erbim Fagu dhe ish-lojtari i Skënderbeut i ka dhënë fund kësaj aventure. 

Lajmi është konfirmuar nga vetë tekniku, i cili e ka ndarë këtë moment në rrjetet sociale, duke i falenderuar të gjithë atra të cilët ishte i rrethuar në këto kohë.

E nis deri të punëtorët e fushës dhe përfundon te Redi Jupi. Mirëpo, nuk mbaron me kaq, sepse në të njëjtën kohë një portë është mbyllur, ndërsa një tjetër u hap.

Fagu konfirmon se po e pret një sfidë e re pranë akademisë “Fotball Republic”, që me shumë mundësio do të drejtohet nga Redi Jupi.

fagu.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075550079345703
array(1) { ["section"]=> string(97) "ish-futbollisti-i-skenderbeut-largohet-nga-drejtimi-i-skuadres-do-punoj-me-redi-jupin-foto-129466" }