Ish-gruaja e Shkëlzen Berishës hap arkivat sot kur dy binjakët e saj mbushin 27 vjeç: Babai juaj në parajsë është krenar (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:38 16-02-2017 Ish-gruaja e Shkëlzen Berishës hap arkivat sot kur dy binjakët e saj mbushin 27 vjeç: Babai juaj në parajsë është krenar (FOTOT)

Sadije Berisha, ish bashkëshortja e Shkëlzen Berishës sot në ditën e lindjes së dy binjakëve të saj hap arkivat duke publikuar foto mjaft të hershme.

Shkurti për Sadijen është muaj i shkurtër por mjaft intensiv dhe siç shkruan ajo e çon mes emocioneve dhe kujtimeve.

“Gëzuar ditëlindjen të lindurve të mi të parë, binjakëve të mi. Sot ju keni 27 vjetorin e lindjes Mimi dhe Micky Berisha. Jam e sigurtë që babai juaj në parajsë është krenar për ju. E di”, shkruan Sadija e cila pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të parë dhe divorcit me Shkëlzen Berishën është duke jetuar një histori të re dashurie në Suedi.

sad.jpg

da1.jpg

sad2.jpg

sad3.jpg

sad4.jpg

sqad5.jpg

sad6.jpg

sad7.jpg

sad8.jpg

sad9.jpg

sad10.jpg

sad11.jpg

sad12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070168972015381
array(1) { ["section"]=> string(131) "ish-gruaja-e-shkelzen-berishes-hap-arkivat-sot-kur-dy-binjaket-e-saj-mbushin-27-vjec-babai-juaj-ne-parajse-eshte-krenar-fotot-68870" }