Ish-gruaja e Shkëlzen Berishës i shpëton sulmit në Stokholm dhe rrëfen tmerrin: Është çmenduri...

Publikuar tek: bota, më 16:45 07-04-2017 Ish-gruaja e Shkëlzen Berishës i shpëton sulmit në Stokholm dhe rrëfen tmerrin: Është çmenduri...

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkelzen Berishës, i ka shpëtuar sulmit të para pak minutave në Stokholm të Suedisë, ku deri tani raportohet për 5 të vdekur.

Zonja Berisha përmesi një statusi  në rrjetin e saj social  ka treguar gjendjen në të cilën ndodhet dhe që tashmë është e sigurt pas sulmit.

“Më në fund jemi të sigurtë!! Është një cmenduri jashtë...dëgjohen vetem të shtëna armësh, ambulanca, sirena policie dhe helikopterë”.

Kujtojmë se Sadije Berisha pas ndarjes me Shkelzenin,  është shpërngulur përfundimisht në Suedi me femijët e saj.

stock-truck-2.jpg

eee_copy.jpg

eeeeeeeeeee_copy.jpg

sulmi_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010406017303467
array(1) { ["section"]=> string(99) "ish-gruaja-e-shkelzen-berishes-i-shpeton-sulmit-ne-stokholm-dhe-rrefen-tmerrin-eshte-cmenduri-74431" }