Ish-gruaja e Xhemailit: isha si në kafaz të artë, kisha lekët por asgjë tjetër (VIDEO)

Publikuar tek: barometri, më 12:52 22-03-2018 Ish-gruaja e Xhemailit: isha si në kafaz të artë, kisha lekët por asgjë tjetër (VIDEO) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemaili, Erjona

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemaili, Erjona ka treguar për herë të parë detaje nga ndarja me futbollistin.

E ftuar në emisionin “Top Show Magazine” bukuroshja tregoi se si ishte njohur me futbollistin, madje edhe jetën që kishte pasur brenda mureve të shtëpisë. Teksa tregon se Xhemailii ishte prezantuar si fillim si gazetar, Erjona tha se ishte dashuri me shikim të parë. Mes të tjerash ajo tha se gratë e shumë futbollistëve nuk janë të kënaqura në shtrat me burrat e tyre, ndërsa shtoi se shumë prej tyre edhe tradhtojnë.

Ajo tha se gjatë viteve që ka qenë me të ndihej si “në kafazin e artë”.

“Sigurisht që Kampionati Europian më dha një bum, por edhe para kësaj unë kam qenë e njohur dhe kam marrë oferta për modeling. Por kur isha e martuar nuk kam pranuar të punoj sepse isha si në një kafaz të artë. Kisha lekë por nuk isha e lumtur, atëherë bëra zgjidhjen siç u raportua në media”, rrëfen ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03393816947937
array(1) { ["section"]=> string(89) "ish-gruaja-e-xhemailit-isha-si-ne-kafaz-te-arte-kisha-leket-por-asgje-tjeter-video-114119" }