Ish-gruaja komenton golin e Xhemajlit: Ja kujt ia dedikoi

Publikuar tek: sport, më 08:32 28-06-2018 Ish-gruaja komenton golin e Xhemajlit: Ja kujt ia dedikoi Erjona Sulejmani dhe Blerim Dzemajli

Blerim Dzemaili ka arritur të shënojë gol në mbrëmjen e sotme dhe ka fsetuar në një mënyrë të çuditshme, duke bërë një gjest që nuk u kuptua nga shikuesit.

Ish-bashkëshortja e lojtarit, Erjona Sulejmani e ftuar në emisionin "Magjia 21" në RTSH, është shprehur se është një kënaqësi që Dzemaili ka shënuar gol. Në të njëjtën kohë ka treguar se kur lojtari ka shënuar ka treguar shkronjën "L", duke nënkuptuar shkronjën e parë të emrit të djali të tyre, i cili quhet Luan.

36391121_1980762291969012_6014091568984621056_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019154071807861
array(1) { ["section"]=> string(63) "ish-gruaja-komenton-golin-e-xhemajlit-ja-kujt-ia-dedikoi-125996" }