Ish i dashuri kërcënon të Miss Britain: Do të të nxjerr fotot intime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:16 21-06-2015 Ish i dashuri kërcënon të Miss Britain: Do të të nxjerr fotot intime Duncan dhe Michele ne kohen qe ishin bashke

Mbretëresha e bukurisë që e ka ndalur lidhjen me starin e Dragons’Den Duncan Bannatyne thotë se po jeton me frikë nga një hakmarrje e një sulmi pornografik të tij.

Michelle Evans thotë se ai e ka kërcënuar për të nxjerrë fotografi intime ndërkohë që ajo i kërkoi ndihmë me 1200 paund për fëmijën. Duket se ata janë ndarë pasi ajo vuri re se i dashuri i saj kishte dalë me një grua tjetër 10 ditë më parë.

E shokuar ish misi i Britanisë së Madhe i tregoi Sunday Mirror përgjigjen pas sms të tij duke i thënë: “Vërtet? Ti je i lumtur që të tregosh fotografitë që më dërgove mua”?

Michelle Evans

Por sot, pavarësisht këtij kërcënimi, Michelle 37 vjeç vendosi të denoncojë këtë fakt duke i dhënë fund lidhjes së tyre 7 mujore.

Ajo thotë se ish i dashuri e ka lënë shumë të habitur. “Eshtë si puna e historive të hakmarrjes që dëgjojmë shpesh”.

Një shok i Duncan tha se ai asnjëherë nuk do ti ndante këto fotografi.

Ndërkohë që Michele shton: U ndjeva shumë keq kur lexova sms. Isha e tmerruar se aim und të përdorte fotot e mia intime dhe ti nxirrte ato në publik. Ia dërgova ato foto duke menduar se ne do të ishim bashkë përgjithmonë por u pa se cndodhi. U ndjeva e zhgënjyer. Nuk do tia harroj”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051936149597168
array(1) { ["section"]=> string(73) "ish-i-dashuri-kercenon-te-miss-britain-do-te-te-nxjerr-fotot-intime-14217" }