Ish-i dashuri peshkatar i Olta Gixharit në krahët e një vajze tjetër (ZBULON FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:59 05-09-2017 Ish-i dashuri peshkatar i Olta Gixharit në krahët e një vajze tjetër (ZBULON FOTOT)

Ish i dashuri i aktores Olta Gixhari tanimë është në krahët e një vajzë tjetër.

23- vjeçari Xhek Nasufi ose “peshkatari i Oltës” sikundër njihet nga mediet rozë, tanimë është në një lidhje me një vajzë brune. Është vetë i riu ai i cili ka publikuar foton e brunes simpatike ndërsa kanë darkuar bashkë.

Çifti ka kaluar një mbrëmje romantike dhe të dy i kanë shkrepur foto njëri-tjetrit. Thoni të jetë ndjerë xheloze bjondja seksi e ekranit? Apo kjo është një histori e mbyllur për aktoren?

Koha do ta vërtetojë...

xhek-olta.jpg

xhek.jpg

smil.jpg

 sm1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014249086380005
array(1) { ["section"]=> string(87) "ish-i-dashuri-peshkatar-i-olta-gixharit-ne-krahet-e-nje-vajze-tjeter-zbulon-fotot-91215" }