Ish i dashuri zëvendëson Dua Lipën, shfaqet me partneren e re, aktore e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:50 18-09-2019 Ish i dashuri zëvendëson Dua Lipën, shfaqet me partneren e re, aktore e njohur

Pas ndarjes nga Isaac Carew, Dua Lipa e gjeti menjëherë dashurinë, duke filluar romancë me modelin e njohur Anwar Hadid.

Mirëpo, duket se edhe ish i dashuri i saj Isaac e ka harruar Duan. Së fundmi ai është shfaqur në krah të një tjetër femre.

Isaac ka publikuar një foto në Instagram, ku pranë tij tani është modelja dhe aktorja nga Britania e Madhe, Florence Korsky.

Kujtomë se ajo ka punuar nga marka të shumta ndërkombëtare, përfshirë Burberry, Dolce&Gabbana dhe Christian Dior.

lllll.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05579400062561
array(1) { ["section"]=> string(83) "ish-i-dashuri-zevendeson-dua-lipen-shfaqet-me-partneren-e-re-aktore-e-njohur-178843" }