Ish i përndjekuri kërcënon të hidhet nga vinçi në mes të Tiranës (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:46 23-02-2017 Ish i përndjekuri kërcënon të hidhet nga vinçi në mes të Tiranës (Foto nga vendngjarja)

Një ish i përndjekur politik është ngjitur në vinçin e një kulle shumëkatëshe në kryeqytet dhe kërcënon se do të hidhet.

Ngjarja ka ndodhur pranë Kishës Orthodokse, në vinçin e kullës “Forever Green”. Froca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje. Xhemal Zhuri është ish i persekutuar politik kërkon dëmshpërblimin e burgut gjatë diktaturës. Ai ka tentuar edhe më parë vetëvrasjen po nga vinçi ndërsa sot ka zbritur pas rreth 2 orësh negociata me policinë.

Pamjet Live:

asdasdgtdehgfjgkhjkk.jpg

 

adfqwefreherthjkk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anulohen tre fluturime nga aeroporti i Rinasit
Deklarata “bombë” e Borchardt, OSBE e përgënjeshtron: 2 mld euro nga droga e 2013-ës »
Article Logic
Execution time: 0.022243022918701
array(1) { ["section"]=> string(91) "ish-i-perndjekuri-kercenon-te-hidhet-nga-vinci-ne-mes-te-tiranes-foto-nga-vendngjarja-69728" }