Ish kampion bote në Kik-Boks, por Ismail Keta surprizon me profesionin e ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:39 17-01-2019 Ish kampion bote në Kik-Boks, por Ismail Keta surprizon me profesionin e ri

Ai është kampion bote në kik boks, ka fituar shumë trofe gjatë gjithë karrierës së tij dhe padyshim e meriton plotësisht titullin kampion Bote.

Por përtej boksit Ismail Keta rrëfen për emisionin “Adrenalinë” në IN TV pasionin e tij për aktrimin dhe filmat,madje duke na treguar plane konkrete.

"Kam filluar sportin duke shikuar filma,ku janë zgjuar edhe ëndërra të tjera. Silvester Stalone ishte një ndër aktorët që gëzonte respektin tim.Unë kam luajtur dy filma në Gjermani,dhe madje me ngatërronin me një aktor tjetër atje. Nje regjisor i famshëm më ka thënë se jeta ime nk kishte nevojë për të, pra do të bëjm një film për jetën time"- u shpreh Keta për IN TV.

Ai na ka bërë të gjithëve krenarë me talentin dhe suksesin e tij në fushën e sportit.Tashmë kampionin e botës do ta shikojmë në një dimension tjetër,dhe i urojmë atij shumë suksese në projektin e tij të ri.

LAJMI NË:Ish kampion bote në Kik-Boks, por Ismail Keta surprizon me profesionin e rihttp://www.intv.al/ish-kampion-bote-ne-kik-boks-por-ismail-keta-surprizon-me-profesionin-e-ri-foto-video-84690?fbclid=IwAR3TpYnwFg_-UrksNkRTNKJ3OtHPHg1QfDWOJQS-7JsS3XFUNHEYUXHa9q0

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073220729827881
array(1) { ["section"]=> string(81) "ish-kampion-bote-ne-kik-boks-por-ismail-keta-surprizon-me-profesionin-e-ri-149252" }