Ish-kapiteni i Skënderbeut në rolin e analistit, “ankohet” gazetarja: S’na u ndave o Bledi Shkëmbi

Publikuar tek: sport, më 18:10 15-10-2016 Ish-kapiteni i Skënderbeut në rolin e analistit, “ankohet” gazetarja: S’na u ndave o Bledi Shkëmbi

Bledi Shkëmbi tashmë ka hequr dorë nga futbolli i luajtur. Ish-kapiteni i Skënderbeut ushtron profesionin e analistit sportiv në studion e Supersport, pas ndeshjeve të Superiores.

Ditën e sotme, gazetarja e emisionit “Gol pas Goli”, Vilma Masha, ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram teksa shfaqet me Shakohoxhën dhe Bledi Shkëmbin.

Ata ndodhen para një ndeshje futbolli në një fushë të blertë, dhe për këtë Vilma i shkruan: “S’na u ndave o Bledi Shkëmbi, dje në fushë, sot në studio”.

Normalisht gjithçka është në formën e batutës, pasi kapiteni korçar pas suksesit në fushën e blertë, tashmë është i rëndësishëm dhe në analizën sportive.

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021237134933472
array(1) { ["section"]=> string(100) "ish-kapiteni-i-skenderbeut-ne-rolin-e-analistit-ankohet-gazetarja-s-na-u-ndave-o-bledi-shkembi-56304" }