Ish këshilltari Bashës e pranon: Konferenca e Donatorëve ishte sukses

Publikuar tek: aktualitet, më 00:14 19-02-2020 Ish këshilltari Bashës e pranon: Konferenca e Donatorëve ishte sukses Neritan Sejamini

Neritan Sejamini, ish këshilltar i kreut të PD Lulzim Bashës, ka reaguar përmes një statusi në rrjetet sociale, duke pranuar që Konferenca e Donatorëve ishte sukses dhe një gjë shumë e mirë për Shqipërinë.

Ai thotë se shuma 200-300 milionë euro që do të marrin shqiptarët falas është e jashtëzakonshme për Shqipërinë.

Sejamini thekson se çdo gjë tjetër që thuhet është propagandë pa rëndësi, duke filluar nga qeveria që e ekzagjeron, apo edhe opozita që e nënvlerëson.

Statusi i Sejaminit:

“Nje gje duhet pranuar: konferenca e donatoreve ishte sukses ne cdo kendveshtrim dhe nje gje shume e mire per Shqiperine. Ne mos tjeter gje, shqiptaret do marrin falas rreth 200-300 milione euro—shume e jashtezakonshme per ne. Te tjerat jane propagande pa rendesi, si qeveria qe ekzagjeron, edhe opozita qe nenvlereson, edhe ata qe mundohen te bejne "filozofi".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009160041809082
array(1) { ["section"]=> string(75) "ish-keshilltari-bashes-e-pranon-konferenca-e-donatoreve-ishte-sukses-195700" }