Ish-këshilltarit shqiptar i mbushet kupa dhe shpërthen ndaj Roberto Savianos: Debil dhe delirant, medemek shkrimtar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:29 26-07-2016 Ish-këshilltarit shqiptar i mbushet kupa dhe shpërthen ndaj Roberto Savianos: Debil dhe delirant, medemek shkrimtar

Ish-këshilltarit shqiptar dhe analistit të zhvillimeve në vendin tonë kësaj here i është mbushur kupa me shkrimtarin italian Roberto Savianon.

‘’Një debil dhe delirant, medemek shkrimtar’’, shpërthen ndaj tij Kulla.

Ja si e argumenton Kulla shpërthimin ndaj tij:

‘’Një debil dhe delirant, i cili quhet Roberto Saviano medemek shkrimtar gjoja i kërcënuar nga Kamorra një individ leshi, i cili kur ka vënë këmbë në Shqipëri ka vajtur nga aeroporti ‘’Nënë Tereza’’ e deri në ‘’Sheraton’’, mitoman ‘’para exellence’’ paska deklaruar se në Lazarat gjendet ISIS-i e pastaj pyesni nga vjen propaganda anti-Shqipëri nga kjo e pseudo e majte e stërlodhur që përfaqësohet nga ky individ e ca të tjerë si ky që Milloshit i thonë shoku Sllobo, boshnjakëve mysimanë terroristë, Franjo Tuxhmanit fashist dhe UÇK nëse Lazarati është ISIS o Saviano debili edhe unë jam LAZARAT’’

Kulla ka qenë kreu i Komitetit të Kulteve në Shqipëri.

ilirkullaok.jpg

Ilir Kulla

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027878999710083
array(1) { ["section"]=> string(119) "ish-keshilltarit-shqiptar-i-mbushet-kupa-dhe-shperthen-ndaj-roberto-savianos-debil-dhe-delirant-medemek-shkrimtar-47756" }