Ish-konkurrenti i Big Brother i tregon të gjitha, Ermal Mamaqi apelon: Ndaleni Valeriiiiin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:36 11-11-2016 Ish-konkurrenti i Big Brother i tregon të gjitha, Ermal Mamaqi apelon: Ndaleni Valeriiiiin

Ish konkurrenti i Big Brother, mjeku i Malësisë është i papërmbajtshëm.

Ai pozon lakuriq, me vetëm një peshqir të vogël mbështjellë pas pjesës intime ndërsa trupi i shkëlqen nga vaji.

Aktori i humorit Ermal Mamaqi e ka shpërndarë këtë foto në IG dhe ka bërë një apel: të ndalin Valeriiiin.

Po a e ndal dot kush mjekun qejfi?!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033976078033447
array(1) { ["section"]=> string(94) "ish-konkurrenti-i-big-brother-i-tregon-te-gjitha-ermal-mamaqi-apelon-ndaleni-valeriiiiin-59172" }