Ish-kryeministri Aleksandër Meksi feston sot 80-vjetorin, ky është urimi special i të birit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:35 09-03-2019 Ish-kryeministri Aleksandër Meksi feston sot 80-vjetorin, ky është urimi special i të birit Aleksander Meksi ne rinine e tij dhe tani

Ish-kryeministri Aleksandër Meksi sot feston 80 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë, biri i tij Redon Meksi e uron përmes dy fotove, një të hershme, në moshën e rinisë së ish kryeministrit dhe një tjetër shkrepur së fundmi.

“Si 20 vjecar ashtu edhe 80 që mbushe sot, reflekton po të njëjtin humanizëm, qytetari e zgjuarësi. Të uroj një jetë sa më të lumtur e të qetë me çdokënd që ke në zemër, aq vite sa të të dëshirojë zemra. E kam për nder që jam yt bir”, shkruan Redon Meksi.

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064899921417236
array(1) { ["section"]=> string(97) "ish-kryeministri-aleksander-meksi-feston-sot-80-vjetorin-ky-eshte-urimi-special-i-te-birit-155761" }