Berisha nuk përmbahet: Na shpallën luftë, të gjithë në këmbë

Publikuar tek: politike, më 19:21 02-01-2018 Berisha nuk përmbahet: Na shpallën luftë, të gjithë në këmbë

Ndalimi nga policia e aktivistes demokrate në Morinë dhe ish-shefit të FNSH-së, Osman Levanaku ka sjellë reagime nga opozita.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër nëpërmjet një statusi ku dënon fort arrestimet natën e Vitit te Ri. Sipas ish-Kryeministrit ky akt i shpalli luftë opozitës, dhe fton qytetarët për revoltë të përgjithshme.

Reagimi i plotë:

Arrestimet naten e Vitit te Ri dhe diten e pare te tij jane akte terrori, shpallje lufte opozites, te cilat ftojne mbare qytetaret ne revolte te pergjithshme per permbysjen e regjimit te urryer te Norieges!

Te gjithe ne kembe per oren e fitores! sb

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010976076126099
array(1) { ["section"]=> string(82) "ish-kryeministri-berisha-nuk-permbahet-na-shpallen-lufte-te-gjithe-ne-kembe-105196" }