Ish-kryeministri Sali Berisha në Prishtinë, e “mbysin” të rinjtë me foto ‘selfie’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:39 29-03-2017 Ish-kryeministri Sali Berisha në Prishtinë, e “mbysin” të rinjtë me foto ‘selfie’

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë një vizite në Kosovë ka zgjuar interesin e shumë të rinjve për ta takuar dhe për të bërë një foto me të.

Gjatë një vizite që ai kreu në një universitet të Prishtinës, Berisha është gjendur përballë interesit të madh të studentëve për të patur me të një foto ‘selfie’, si trendy më interesant i momentit.

Nga ana tjetër, edhe Berisha është treguar i gatshëm për të plotësuar kërkesat e të rinjve, duke pranuar të bëjë nga një foto me gjithësecilin prej tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02708101272583
array(1) { ["section"]=> string(82) "ish-kryeministri-sali-berisha-ne-prishtine-e-mbysin-te-rinjte-me-foto-selfie-73469" }