Ish kryetari i PD-së së Kukësit nuk i beson Bashës: Mandatet nuk digjen sot (E PLOTË)

Publikuar tek: politike, më 10:01 18-02-2019 Ish kryetari i PD-së së Kukësit nuk i beson Bashës: Mandatet nuk digjen sot (E PLOTË) Ibsen Elezi, ish-kreu i PD Kukes

Ibsen Elezi, ish kryetari i PD për Kukësin, është shumë dyshues për djegien e mandateve të deputetëve demokratë sipas propozimit të Bashës.

Elezi e sheh këtë një mashtrim të rradhës.

‘Po mirë mor derdimena, s'kanë kaluar as dy ditë nga mashtrimi i rradhës kur këta u perbetuan, përlotën dhe perqyrren se më 15 Rama të marrë arratinë ose më 16 do e nxjerrin zvarrë, prapë besoni’, shkruan Elezi.

KOMENTI I PLOTË:

Dmth sot do djegin mandatet.....

Mire demokratet e thjeshte qe e besojne se s'kane c'bejne, po cuditem me keta qe i thone vetes te ditur, te ndritur, analist, poliglote, te djathte, antikomuniste e ku di cfare.

Po mire mor derdimena, s'kane kaluar as dy dite nga mashtrimi i rradhes kur keta u perbetuan, perloten dhe perqyrren se me 15 Rama te marre arratine ose me 16 do e nxjerrin zvarre, prape besoni ?!

Ju te ditur, te ndritur, poliglote, analiste, "te djathte", "antikomunist" e ku di cfare, ju nuk besoni por shtireni, jo se ju mungon inteligjenca por ne momente te tilla delikate te ju prevalon peder...., qe do te thote "po sikuuuur... atehere une fola dhe neser me takon dicka".

Madatet nuk digjen sot, mandatet e ketyre jane zhytur ne llum dhe nuk marrin flake.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02257513999939
array(1) { ["section"]=> string(89) "ish-kryetari-i-pd-se-se-kukesit-nuk-i-beson-bashes-mandatet-nuk-digjen-sot-e-plote-153214" }