Ish-ministri Arben Malaj feston ditëlindjen, publikon foton dhe prezanton për herë të parë vajzën

Publikuar tek: aktualitet, më 09:40 19-09-2020 Ish-ministri Arben Malaj feston ditëlindjen, publikon foton dhe prezanton për herë të parë vajzën Ish-ministri Malaj me vajzen e tij

Ish-ministri Arben Malaj, njëherësh ekspert i njohur i ekonomisë, falenderon miqtë për mesazhet dhe urimet që i kanë dërguar për ditëlindje. Mesazhin e falenderimit, Malaj e shoqëron me një foto ku shfaqet me vajzën e tij, të cilën e prezanton për herë të parë.

“Te dashur miq nga zemra ju falenderoj per urimet e tuaja per ditelindjen. Ne kete ditelindje shpreh mirenjohjen time per prinderit, familjaret, mesuesit, profesoret dhe koleget e mi per dashurine dhe mbeshtetjen inspiruese ne cdo hap te jetes time.

Jeta me ka perballur shpesh me sakrifica, arritje, deshtime dhe ringritje.

Shpresoj qe cdo dite te re te kem me shume mundesi te reja per ti sherbyer njerezve mrekullueshem te vendit tim. Qofshi te bekuar ne familjet tuaja dhe ne vendin tone!! Arbeni”, shkruan Arben Malaj, ish-ministër.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012734889984131
array(1) { ["section"]=> string(103) "ish-ministri-arben-malaj-feston-ditelindjen-publikon-foton-dhe-prezanton-per-here-te-pare-vajzen-220902" }