Ish-ministri habit me veshjen e tij në mes të shiut te “çadra e lirisë” (FOTOT)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 02-03-2017 Ish-ministri habit me veshjen e tij në mes të shiut te “çadra e lirisë” (FOTOT)

Ish-ministri demokrat ka habitur me veshjen e tij në një ditë si ajo e djeshmja, e ftohtë e me reshje shiu. I veshur tërësisht sportiv, me një jelek të zi sipër një kostumi të kuq, si dhe atlete të bardha, ish-ministri i Bujqësisë, Jemin Gjana u kap dje nga newsbomb.al në mesditë në “çadrën e lirisë”, teksa takohej me miqtë e tij dhe qytetarë protestues.

Mesa duket Gjana e ka marrë me shumë sportivitet nismën e opozitës.

Në çadër u pa edhe ish-ministri i Mbrojtjes, Arben Imami, por ndryshe nga Gjana e kishte respektuar më shumë etikën e veshjes, për ambientin ku merrte pjesë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Për korçarët s’ka gjumë sonte, përzënë dimrin me “Natën e Bardhë” (FOTOT)
“Veliera”, Shoqëria Civile përplaset me Kumbaron, ministrja rrethohet me shirita “skenë krimi” »
Article Logic
Execution time: 0.012341976165771
array(1) { ["section"]=> string(81) "ish-ministri-habit-me-veshjen-e-tij-ne-mes-te-shiut-te-cadra-e-lirise-fotot-70448" }