Ish-ministri i Brendshëm godet policin: Bjeri, q** ropt, q** motrën (Video)

Publikuar tek: politike, më 14:08 28-03-2016

Momenti i shoqërimit të kryetarit të PD-së për Njësinë 5 në Tiranë, Çim Babasi, është shoqëruar me momente të shumta tensioni.

Në një video me përmbajtje të lartë dhune verbale, dhe gjuhë vulgare, të shpërndarë nga vetë faqja e Njësisë Nr.5 në Tiranë, vihet re momenti kur forcat speciale arrestojnë në një lokal të Tiranës, Çm Babasin, ndërsa në vendngjarje janë edhe deputetët Gent Strazimiri dhe Flamur Noka.

Ky i fundit duket në një moment teksa godet një prej efektivëve të policis, ndërsa personi që po regjistron thërret duke inkurajuar dhunën: Bjeri, q** ropt, q** motrën”.

Kujdes! Video me përmbajtje fjalori të rëndë.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094339847564697
array(1) { ["section"]=> string(72) "ish-ministri-i-brendshem-godet-policin-bjeri-q-ropt-q-motren-video-36211" }