Ish ministri: Po për votën kundër në OKB, drogat e forta, lidhjen me Turqinë pse s’u zhgënjye Ambasada me Ramën?

Publikuar tek: politike, më 20:44 21-02-2018 Ish ministri: Po për votën kundër në OKB, drogat e forta, lidhjen me Turqinë pse s’u zhgënjye Ambasada me Ramën?

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka komentuar reagimin e ambasadës së SHBA në Tiranë, lidhur me deklaratën e Edi Ramës për një president të përbashkët Shqipëri-Kosovë.

Manjani ironizon “zhgënjimin” e ambasadës së SHBA me Edi Ramën, ndërsa pyet se përse nuk u zhgënjyen kur Shqipëria votoi kundër SHBA në OKB.

“Heu, qenka zhgënyer Ambasada e USA me Ramën?! Për një deklaratë të tij që nuk gënjeu askënd. Po Ai votoi kundër Amerikës dhe nuk u zhgënjye Ambasada! Po për drogat e forta,investimet amerikane, futjen e bisnesit Rus e lidhjen e ngushtë me Turqinë?! Ka plot zhgënjime të pa thëna..”, shkruan Manjani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081138610839844
array(1) { ["section"]=> string(115) "ish-ministri-po-per-voten-kunder-ne-okb-drogat-e-forta-lidhjen-me-turqine-pse-s-u-zhgenjye-ambasada-me-ramen-111022" }