Ish-ministri Tahiri “ngushëllon” veten me këngë, video për t’u mos u humbur

Publikuar tek: politike, më 08:38 10-09-2017 Ish-ministri Tahiri “ngushëllon” veten me këngë, video për t’u mos u humbur

Ditën e djeshme ish-ministri i shumëkomentuar i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri ka qenë i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku nën pyetjet e shumta ngacmuese të Ermal Mamaqit, i ka kthyer përgjigje shumë pikëpyetjeve që mund të kishte gjithësecili për jetën politike dhe familjare të tij.

Në fund të emisionit, Saimir Tahiri është “detyruar” të këndoj një këngë me Ermal Mamaqin, me temë kryesore mosemërimin e tij në asnjë post ministror.

Duket se Tahiri nuk është dhe aq i mërzitur që nuk është ministër dhe në vargjet e këngës ai përgjigjet:

“Mos ma qaj hallin, postet jo nuk kanë mbarim, ju o yje më dëgjoni ,unë kamë gjetur rehatin tim.”

Ndiq videon e plotë: 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010685920715332
array(1) { ["section"]=> string(78) "ish-ministri-tahiri-ngushellon-veten-me-kenge-video-per-t-u-mos-u-humbur-91774" }