Ish-ministri i kabinetit Rama tallet keq me azilantët në Gjermani: Sex? Yes please

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:01 14-09-2017 Ish-ministri i kabinetit Rama tallet keq me azilantët në Gjermani: Sex? Yes please

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i cili është larguar nga politika, duke iu përkushtuar profesionit të tij të avoktait, vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime kritike dhe hera herës edhe ironike.

Këtë herë Manjani nuk e ka kursyer ironinë e tij të fortë edhe për azilantët shqiptar në Gjemani. Në postim të tij në facebook, ish-ministri ironizon me nivelin kulturor të shqiptare që kërkojnë azil.

Ndër të tjera ai kërkon nga ministri për Diasporën Pandeli Majko që të kujdeset për këtë kategori.

Më poshtë statusi i plotë i Ylli Manjanit:

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070040225982666
array(1) { ["section"]=> string(69) "ish-ministri-tallet-keq-me-azilantet-ne-gjermani-sex-yes-please-92343" }