Ish-ministrja e Inovacionit nxjerr zinxhirin e prodhimeve 2018 dhe udhëzon Niko Peleshin se ku duhet të orientohet (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:51 03-01-2018 Ish-ministrja e Inovacionit nxjerr zinxhirin e prodhimeve 2018 dhe udhëzon Niko Peleshin se ku duhet të orientohet (FOTO)

Ish-ministrja e Inovacionit dhe Administratëns Publike në qeverinë “Rama 1”, Milena Harito ka publikuar skemën se si teknologjia e përdorur nga kompanitë mund të influencojë në ndryshimin e fermave dhe bujqësisë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Harito publikon zinxhirin e prodhimeve për vitin 2018 dhe orienton ministrin aktual të Bujqësisë, Niko Peleshi se ku duhet të orientohet për ta arritur këtë objektiv.  

“Produktet teknologjike të vitit 2018 që ndryshojnë zinxhirin e prodhimit bujqësor”, shkruan ish-ministrja Harito, ndërsa poston skemën për prodhimet bujqësore. 

 

26234396_10156834170433765_870275526_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011382102966309
array(1) { ["section"]=> string(126) "ish-ministrja-e-inovacionit-nxjerr-zinxhirin-e-prodhimeve-2018-dhe-udhezon-niko-peleshin-se-ku-duhet-te-orientohet-foto-105257" }