Ish-ministrja e LSI marton motrën, Meta e Kryemadhi në dasmë

Publikuar tek: barometri, më 07:53 02-09-2018 Ish-ministrja e LSI marton motrën, Meta e Kryemadhi në dasmë

Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha marton sot motrën, e ndërsa të ftuar kanë qenë Presidenti Ilir Meta dhe Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi.

 

Mësohet se ceremonia e dasmës zhvillohet në kalanë e Lëkursit.

Mesa duket Meta e Kryemadhi kanë qenë të ftuarit special të familjes Gjosha në ditën e dasmës së vajzës së tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15240001678467
array(1) { ["section"]=> string(66) "ish-ministrja-e-lsi-marton-motren-meta-e-kryemadhi-ne-dasme-132913" }