Ish-ministrja e njohur publikon foto ‘pa mendje’, ja kush mbështetet në shpatullën e saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 15-01-2018 Ish-ministrja e njohur publikon foto ‘pa mendje’, ja kush mbështetet në shpatullën e saj (Foto)

Kur vjen fjala tek postimet në Instagram, trendi i cili nuk po del dot nga moda është ai i fotove "pa mendje".

Të njejtin trend ka ndjekur edhe ish-ministrja e parlamentit shqiptar Majlinda Bregu. Bregu ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram një foto në të cilën shfaqet pranë një krijese e cila duket të jetë shumë e dashur për të.

Dhe e kemi fjalën për një qenush, prania e të cilit duket se e ka  bërë shumë të lumtur ish-ministren e PD-së. Nuk e dimë akoma nëse ky qenush është pjesë e familjes së saj por kur sheh një zonjë “të hekurt” e cila poston në proflin e saj foto me një krijesë të tillë, nuk mund të rrish pa menduar se sa special duhet të jetë ky qenush për të.

 

jewhgwjeh.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021910905838013
array(1) { ["section"]=> string(97) "ish-ministrja-e-njohur-publikon-foto-pa-mendje-ja-kush-mbeshtetet-ne-shpatullen-e-saj-foto-106650" }