Ish-ministrja socialiste shfaqet në krah të një personi të rëndësishëm në ditën e Vitit të Ri

Publikuar tek: politike, më 22:52 01-01-2018 Ish-ministrja socialiste shfaqet në krah të një personi të rëndësishëm në ditën e Vitit të Ri

Ish-ministrja socialiste e Ekonomisë dhe Integrimit, Ermelinda Meksi  si dhe drejtuese e aktivitetit ekonomik në Sekretariatin e OSBE-së në Vjenë, Austri ka pershendetur ne per vit te ri me nje foto ne rrjetin social instagram.
 
Në një foto në profilin e saj, Emelinda Meksi duket mjaft e qeshur, ndersa ne krah ka nje person te rendesishem per te, bashkeshortin.
 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011314153671265
array(1) { ["section"]=> string(100) "ish-ministrja-socialiste-shfaqet-ne-krah-te-nje-personi-te-rendesishem-ne-diten-e-vitit-te-ri-105108" }