Ish miss-i vdes në aksident rrugor por bën një gjest të jashtëzakonshëm para ikjes nga jeta

Publikuar tek: bota, më 07:51 23-02-2016 Ish miss-i vdes në aksident rrugor por bën një gjest të jashtëzakonshëm para ikjes nga jeta

Ish-Miss New Jersey, Cara McCollum, e cila ka konkurruar në spektaklin e bukurisë Miss America në vitin 2014, ka ndërruar jetë si pasojë e një aksident rrugor.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë familja e saj ditën e hënë. 24 vjeçarja pak para se të vdiste mori vendimin për t’i dhuruar organet e saj në mënyrë që të tjera jetë njerëzish të shpëtoheshin.

McCollum pësoi lëndime vdekjeprurëse në javën e kaluar kur me automjetin e saj doli nga autostrada. Shkaku mendohet të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara me të cilën po udhëtonte.

cara3.jpg

cara1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I zgjati licensën kompanisë, kryeministri i Spanjës shpallet “non grata” në vendlindjen e tij
Treni përplaset me vinçin, një person humb jetën dhe 10 te tjerë plagosen (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011997938156128
array(1) { ["section"]=> string(97) "ish-miss-i-vdes-ne-aksident-rrugor-por-ben-nje-gjest-te-jashtezakonshem-para-ikjes-nga-jeta-33290" }