Ish miss-it i çahet goma e makinës, mesazh Ramës: Xhaxhi Edi, rregullo rrugët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:07 25-04-2018 Ish miss-it i çahet goma e makinës, mesazh Ramës: Xhaxhi Edi, rregullo rrugët Xhensila Pere ne servis

Ditë jo fort e bukur kjo për ish-misin e njohur veçanërisht brenda shtëpisë së Big Brother, Xhensila Pere.

Xhensilës i është çarë goma e makinës dhe për këtë i shkruan kryeministrit Edi Rama duke i kërkuar të rregulloje rrugët.

“Xhaxhi Edi, rregullo rrugët se i lamë lëkët goma”, thotë ajo në këtë video-mesazh ndërsa publikon edhe komentin e një ndjekësi që i shkruan se më shumë “po çon makinën në servis se të dashurën në krevat”.

Megjithatë zor se Rama do e shohë këtë video. Kryeministri ndodhet në Berlin për një takim me kancelaren Merkel dhe më shumë se rrugët e pashtruara, ka hall çeljen e negociatave për Shqipërinë.

 

31358016_1661142227332379_3123116019388776448_n.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075209140777588
array(1) { ["section"]=> string(81) "ish-miss-it-i-cahet-goma-e-makines-mesazh-rames-xhaxhi-edi-rregullo-rruget-118254" }