Ish-miss Shqipëria mahnit me të bijën: Nuk jam nënë me kohë të plotë, as me kohë të pjesshme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 03-03-2017 Ish-miss Shqipëria mahnit me të bijën: Nuk jam nënë me kohë të plotë, as me kohë të pjesshme (FOTO)

Suda Sherifi, ish-miss Shqipëria disa muaj më parë u bë nënë për herë të parë dhe solli në jetë Deizin, vajzën e saj.

Suada ka publikuar një foto me të bijën e cila fle e qetë në karrocën e saj, ndërsa e ëma vazhdon aktivitetin e përditshëm.

“Unë nuk jam nënë me kohë të plotë, apo me kohë të pjesshme, unë jam thjesht nënë”,-shkruan  bukuroshja shqiptare teksa ka publikuar dhe foton.

 suada_sherifi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020373106002808
array(1) { ["section"]=> string(101) "ish-miss-shqiperia-mahnit-me-te-bijen-nuk-jam-nene-me-kohe-te-plote-as-me-kohe-te-pjesshme-foto-70666" }