Ish-nëndrejtori i burgjeve Iliaz Labi thyen arrestin, gruaja i nxjerr sekretin në Instagram

Publikuar tek: aktualitet, më 17:13 16-01-2018 Ish-nëndrejtori i burgjeve Iliaz Labi thyen arrestin, gruaja i nxjerr sekretin në Instagram

Iliaz Labi është ish-nëndrejtori i përgjithshëm i burgjeve i cili ndodhet në arrest shtëpie pasi u përfshi në një çështje korrupsioni. 

Por mesa duket Iliaz Labi lëviz lirshëm edhe pse është në arrest. Gruaja e tij ka publikuar disa foto në Instagram, ku shihet me shampanjë në dorë jashtë shtëpisë.

Më pas u vërtetua që Labi nuk kishte marr leje as nga Prokuroria dhe as nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prezantohen 3 drejtues të lartë ushtarakë, mes tyre gruaja e parë gjenerale që theu tabu në Shqipëri
LAJM I MIRË! Rikthehet stacioni i trenit në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.010539054870605
array(1) { ["section"]=> string(97) "ish-nendrejtori-i-burgjeve-iliaz-labi-thyen-arrestin-gruaja-i-nxjerr-sekretin-ne-instagram-106784" }