Ish-partnerja e Stresit xhiro në det si në filma, i ndodh e papritura: Rrëzohet nga motorskafi dhe... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 03-07-2020 Ish-partnerja e Stresit xhiro në det si në filma, i ndodh e papritura: Rrëzohet nga motorskafi dhe... (VIDEO) Kejsi dhe Stresi

Ish-partnerja e Stresit, Kejsi pas ndarjes nga reperi është bërë mjaft aktive në rrjete sociale.

Së fundmi Kejsi ka fillluar pushimet verore dhe ka shkuar në plazh. Por gjatë një xhiroje si nëpër filma, me motorskaf në det asaj i ka ndodhur një e papritur.

Kejsi së bashku me miqtë e saj janë rrëzuar nga motorskafi dhe janë zhytur në ujë.

Pas kësaj ajo ka parë se nga rënia i është nxirë këmba. Në foton e hedhur në rrjete sociale Kejsi shkruan: “Dhe rezultati kur bie”.

s-169x300.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096518993377686
array(1) { ["section"]=> string(109) "ish-partnerja-e-stresit-xhiro-ne-det-si-ne-filma-i-ndodh-e-papritura-rrezohet-nga-motorskafi-dhe-video-212720" }