Ish-politikani dhe shkrimtari Besnik Mustafaj prezanton familjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:18 17-11-2016 Ish-politikani dhe shkrimtari Besnik Mustafaj prezanton familjen

Ish politikani dhe shkrimtari i njohur Besnik Mustafaj ka ndarë një foto ndryshe në rrjetin social Facebook.

Për herë të parë, Mustafaj ka publikuar një foto familjare me bashkëshorten dhe dy djemtë e tij të rritur. Pranë oxhakut, më ngrohtë e më të lumtur se kurrë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093631744384766
array(1) { ["section"]=> string(70) "ish-politikani-dhe-shkrimtari-besnik-mustafaj-prezanton-familjen-59822" }