Ish-presidenti i SHBA-së rikthen vëmendjen, zbulon “Rembrandin” e brendshëm (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 09:37 01-03-2017 Ish-presidenti i SHBA-së rikthen vëmendjen, zbulon “Rembrandin” e brendshëm (FOTO)

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka rikthyer edhe një herë vëmendjen e të gjithëve në drejtim të tij.

George W. Bush zbulon atë që ai e quan "Rembrandin e tij të brendshëm"  në një homazh artistik të veteranëve.

Bush është kthyer në qendër të vëmendjes për të promovuar një libër me pikturat e tij me titull "Portretet e Kurajos", si një koleksion i tregimeve, me 66 portrete, për të nderuar veteranët ushtarake. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012537002563477
array(1) { ["section"]=> string(83) "ish-presidenti-i-shba-se-rikthen-vemendjen-zbulon-rembrandin-e-brendshem-foto-70330" }