Ish-presidenti izraelit Shimon Peres pëson infarkt në zemër

Publikuar tek: bota, më 19:16 13-09-2016 Ish-presidenti izraelit Shimon Peres pëson infarkt në zemër

Ish-presidenti i Izraelit, Shimon Peres, është dërguar me urgjencë në spital pasi ka pësuar infarkt në zemër.

Sipas burimeve nga spitali për mediat vendase, 93-vjeçari është në gjendje të qëndrueshme, i vetëdijshëm dhe po mbahet nën përkujdesjen intensive të mjekëve. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011865854263306
array(1) { ["section"]=> string(65) "ish-presidenti-izraelit-shimon-peres-peson-infarkt-ne-zemer-52805" }