Ish prezantuesja e DWS bëhet nostalgjike, ka 2 fjalë për stafin e spektaklit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:03 23-03-2018 Ish prezantuesja e DWS bëhet nostalgjike, ka 2 fjalë për stafin e spektaklit Amarda Toska, moderatore

Amarda Toska ka qënë prezantuese në spektaklin Dancing With The Stars, i cili pritet që të fillojë së shpejti.

Ami thotë se e ka formatin e preferuar DWS, ndërkohë që uron suksese pjesëmarrësve dhe organizatorëve të spektaklit. Ami gjithashtu poston foto kur ishte prezantuese, bashkë me personazhet e edicioneve të kaluara. Si duket Ami ndjehet nostalgjike për kohën kur ishte prezantuese në tv, ndërkohë që tan i është përkushtuar biznesit të saj të dasmave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Manjatja e MEDIAS shqiptare ka sot ditëlindjen, ja si e uron e bija trashëgimtare
Mundësia e fundit për të pasur një vilë në Beverly Hills, e juaja për 77.5 milion dollarë (Fotogaleri) »
Article Logic
Execution time: 0.013065099716187
array(1) { ["section"]=> string(82) "ish-prezantuesja-e-dws-behet-nostalgjike-ka-2-fjale-per-stafin-e-spektaklit-114269" }