Ish-punonjësi i policisë dhunon mjekun në urgjencën e spitalit të Durrësit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:30 22-08-2015 Ish-punonjësi i policisë dhunon mjekun në urgjencën e spitalit të Durrësit

Një mjek kirurg në urgjencën e spitalit të Durrësit ka rënë pre e dhunës së dy personave.

Sipas policisë, njëri prej autorëve është Adriatik Hoxha, një ish-punonjës i policisë. Dyshohet se shkak i dhunës është bërë kërkesa e mjekut që djali i pacienti, i cili ndodhej në urgjencë, t'i blente ilaçet jashtë spitalit, ndërsa e gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë të vendosura në ambientet e urgjencës. Pamjet janë sekuestruar nga policia e Durrësit si dhe është bërë shoqërimi i disa personave në polici.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Histori hollivudiane në Shqipëri/ Vajza inskenon rrëmbimin e saj dhe bashkë me të dashurin i kërkon babait 400 mijë euro
Presidenti Bujar Nishani pushime në Sarandë me miqtë nga Arabia Saudite »
Article Logic
Execution time: 0.0080301761627197
array(1) { ["section"]=> string(80) "ish-punonjesi-i-policise-dhunon-mjekun-ne-urgjencen-e-spitalit-te-durresit-18941" }