Ish-sulmuesi i njohur lëshon 'BOMBËN': Kam bërë seks me tezen, motrën dhe shokun e ngushtë

Publikuar tek: sport, më 22:42 22-08-2018 Ish-sulmuesi i njohur lëshon 'BOMBËN': Kam bërë seks me tezen, motrën dhe shokun e ngushtë Ish-sulmuesi Shiva N’Zigou

Mund të duket si një histori filmi po rasti në fjalë është një histori e vërtetë që është konfirmuar nga vetë lojtari.

Bëhet fjalë për tregimin e një historie që realisht është shokuese. Ish-sulmuesi i Nantes dhe Reims, e Shiva N’Zigou gjatë një interviste të regjistruar në një kishë afrikane nga “TV2” i ka lënë pa fjalë të gjithë.

Ai ka konfirmuar se ka krye marrëdhënie seksuale me tezen e tij, motrën, madje dhe shokun e ngushtë.

“Mamaja ime ka vdekur dhe dua të bëj një zbulim, ajo u sakrifikua. Firmosa shumë kontata dhe babi im i donte të gjitha paratë për vete. Më kërcënoi duke më thënë se do të kishte vrarë mamanë time. Unë i thashë mos ta bënte, por ai e bëri, e bëri që shpirti i saj të ishte një sakrificë për karrierën time. Kur isha shumë i ri pata marrëdhënie seksuale, në dy raste me tezen time. Një herë me motrën time dhe gjithashtu me shokun tim të ngushtë”, ka qenë deklarata shokuese e Shiva N’Zigou.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017555952072144
array(1) { ["section"]=> string(93) "ish-sulmuesi-i-njohur-leshon-bomben-kam-bere-seks-me-tezen-motren-dhe-shokun-e-ngushte-131875" }