Ish-të përndjekurit përplasen me policinë, tentojnë të futen në Parlament, “Shqiponjat” ndalojnë një person

Publikuar tek: aktualitet, më 11:36 26-11-2015

Ish-të përndjekurit politikë përplasen me policinë përpara Parlamentit.

Ish-të përndjekurit kanë goditur me vezë policinë ndërsa po protestonin për marrjen e dëmshpërblimeve.

Në këtë moment kanë ndërhyrë forcat “Shqiponja” të cilat kanë shoqëruar një nga ish të përndjekurit në komisariatin e policisë.

prot3.jpg

prot2.jpg

prot1.jpg

prot.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpallen fajtorë numëruesit e KZAZ në Fier, goditën një person, shkatërruan sistemin e monitorimit dhe 7 televizorë
Shembull i keq nga një gjimnaz në Tiranë, shikoni çfarë i bëjnë nxënësit kësaj mësueseje (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012708902359009
array(1) { ["section"]=> string(109) "ish-te-perndjekurit-perplasen-me-policine-tentojne-te-futen-ne-parlament-shqiponjat-ndalojne-nje-person-26322" }