Ish-themeluesi i PD shfaqet me Tom Doshin, mesazh Bashës: Më fal hollandezo...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:03 03-01-2018 Ish-themeluesi i PD shfaqet me Tom Doshin, mesazh Bashës: Më fal hollandezo...

Ish-themeluesi i Partisë Demokratike Ilir Kaduku shfaqet në një foto me deputetin Tom Doshi.

Kaduku, tejet kritik me politikën e liderit të PD Lulzim Basha ironizon këtë të fundit nga Vjena teksa pi një gotë verë me Doshin.

“Gëzuar Tom Doshi! Jam i sigurtë që ky urim do të ketë konseguenca të rënda politike dhe financiare për Familjen Kaduku, por unë i kam marrë parasysh të gjitha rreziqet! Jam gati ta paguaj qofte edhe me jetë! Më fal Hollandezo që devijova vijen e partisë, por ky njeri e meriton këtë sakrificë sublime! Minimalja që mund të bej për një shkodran si ky”, shkruan me nota sarkastike një nga ish-themeluesit e PD.

toma.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057391166687012
array(1) { ["section"]=> string(80) "ish-themeluesi-i-pd-shfaqet-me-tom-doshin-mesazh-bashes-me-fal-hollandezo-105259" }